Для отримання знижки вкажіть код товару

Якщо Ви ще не визначилися, то перейдіть в каталог годинників магазину ДЕКА

Годинники від найвідоміших
світових брендів
Рос / Укр
BlackFriday

Дека

25 років на ринку України

За 25 років роботи в Україні більше 100 000 покупців стали нашими постійними клієнтами. Ми є найбільшою мережею магазинів з продажу брендових годинників найвідоміших марок.

Понад 45 магазинів
по всій Україні

У нас більше 45 магазинів по всій Україні. Ви можете прийти до нас в будь-який з наших магазинів, підібрати, приміряти і придбати вподобаний Вам годинник.

Офіційні та ексклюзивні представники

Ми є офіційними і ексклюзивними представниками понад 50 брендів, серед яких Armani, Casio, Maurice Lacroix, Michael Kors, Raymond Weil та інші.

Сервісне
обслуговування

У нас найбільший сертифікований центр в Україні по обслуговуванню і ремонту годинників. Здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт годинників будь-якої складності.

Купуючи годинники у нас, Ви отримуєте

Статус
і бездоганний стиль

Наші фахівці підберуть годинник індивідуально під Вас, враховуючи Ваш смак і побажання, що підкреслить Ваш статус і бездоганний стиль.

Оригінальну
продукцію

У нас лише оригінальна продукція, оскільки ми офіційні та ексклюзивні представники світових брендів в Україні.

Оригінальну
продукцію

У нас лише оригінальна продукція, оскільки ми офіційні та ексклюзивні представники світових брендів в Україні.

Найбільший вибір
в Україні

У нас Ви можете підібрати годинник на будь-який смак, в будь-якому стилі і різної цінової категорії - як для поціновувачів швейцарської якості та престижу, так і прихильників японської точності і надійності.

Безкоштовну
доставку

Доставку здійснюємо будь-яким зручним для Вас способом. Ви платите лише за годинник, усі витрати за доставку ми беремо на себе!

Безкоштовну
доставку

Доставку здійснюємо будь-яким зручним для Вас способом. Ви платите лише за годинник, усі витрати за доставку ми беремо на себе!

Представляємо бренди, визнані в усьому світі

Потрібна допомога в підборі годинника?

Наші сертифікати

Що кажуть наші постійні клієнти

Покупала часы CASIО. Очень хорошие продавцы, очень быстро прислали товар. В коробочке были документы, гарантийный талон с печатью. Хорошо все запаковано. Спасибо большое!

Алла, Чернигов
9.10.2021

Спасибо большое за этот отличный сервис! От начала заказа до получения в Киеве заказ сопровождался идеальным отношением и работой менеджеров. Я в восторге от этого сервиса Спасибо!

Владимир, Киев
15.07.2021

Приобрел часы.Солидный магазин, приятный в общении и квалифицированный персонал. Заказ получил на следующий день.Спасибо! Удачи и успехов Вам!

Владислав, Мелитополь
23.01.2021

Заказав годинник якого дуже давно хотів . Якість супер, годинник дуже класний . Роботою магазина ДЕКА задоволенний , швидко, якісно і доступно все обяснили і відправили.

Андрій, Тернопіль
25.12.2020